2013'ün en iyi Android oyunlarını seçtik

Bu sene de Android oyunları hem grafiksel hem içerik olarak gelişmeye devam ediyor. Yeni oyunların yanında, bilinen serilerin beklenen devam oyunları da önemli yer tutuyor. En güzeli ise bu oyunların ya tamamen ücretsiz ya da çok az bir ücretle indirilebilmesi.

2013'ün en iyi Android oyunlarını, popülerliğe veya indirilme sayısına göre değil, kendi görüşümüze göre seçtik ve galerimizde sıraladık.


 

FIFA 14

FIFA serisinin en yeni oyunu FIFA 14, Android için ücretsiz. Çevrimiçi moda ek olarak üç tane daha oyun modu var: Ultimate Team, haftanın maçları ve penaltılar. 

İndirin : FIFA 14

 


Plants vs. Zombies 2

Plants vs. Zombies 2

Popüler bir Android klasiği olan Plants vs. Zombies'in ikincisinin çıkma vakti gelmiş de çatıyordu.

İndirin: Plants vs Zombies 2


Real Racing 3

Real Racing 3

Real Racing 3 ile 45 lisanslı yarış arabasını 22'ye kadar rakiple yarıştırabilirsiniz.

İndirin: Real Racing 3

 


Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

180 yarış, 47 araç ve 9 farklı yarışma alanı sizi bekliyor. Tek başınıza kariyer modunu oynayabildiğiniz gibi, çevrimiçi olarak da oynayabiliyorsunuz.

İndirin: Asphalt 8: Airborne


 

Pet Rescue Saga

//ahmetayyildiz.com/images/337428564.jpg

"Candy Crush Saga" nın yapımcılarından gelen Pet Rescue Saga, benzer bir oynanışa da sahip.

İndirin: Pet Rescue Saga


 

Star Wars: Tiny Death Star

Clash of Clans

Star Wars: Tiny Death Star, amacınızın bir "Death Star" kurup genişletmek olduğu ve "galactic bitizens" diye bilinen sanal insanları buraya çekerek sanal işler yaptığınız bir simülasyon oyunu.

İndirin: Star Wars: Tiny Death Star


 

Despicable Me (Çılgın Hırsız)

Despicable Me (Çılgın Hırsız)

Despicable Me, filmdeki marifetli küçük dostlarımızı akıllı cebimize getiriyor. Heyecan dolu bir maceraya hazır olun!

İndirin: Despicable Me


 

Deer Hunter 2014

Deer Hunter 2014

Deer Hunter 2014'de bir avcı olup 100'den fazla çeşit hayvanı avlayabilirsiniz. Kuzey Amerika'dan Orta Afrika'ya kadar geniş bir dünyaya sahip oyunda, her türlü egzotik hayvan da var.

İndirin: Deer Hunter 2014


 

Worms 2: Armageddon

Worms 2: Armageddon

Bir PC klasiği olan "Worms 2: Armageddon", şimdi de Android'de! Dev cephanenizle düşmanlarınızı bozuntuya uğrattığınız oyunun oynanışı gerçekten eğlenceli.

İndirin: Worms 2: Armageddon


 

1941 Frozen Front

1941 Frozen Front

1941 Frozen Front, ikinci dünya savaşı temalı bir oyun. Sıra tabanlı bir strateji türünde olan oyunda ya Alman tarafı ya da Sovyet ordusunu seçiyorsunuz.

İndirin: 1941 Frozen Front


 

Hungry Shark Evolution

Hungry Shark Evolution

Aç bir köpek balığını yönettiğiniz bu oyunda, denizin derinliklerini keşfedip, vahşi doğanın tehlikelerine karşı kendinizi korumaya çalışıyorsunuz..

İndirin: Hungry Shark Evolution


 

My Talking Tom (Benim Konuşan Tom)

My Talking Tom (Benim Konuşan Tom)

My Talking Tom'da, akıllı cebimizde küçük şirin bir kediye bakıyoruz. Gerçek bir kedi gibi bakıma ve önemsenmeye ihtiyacı var.

İndirin: My Talking Tom


 

Real Boxing

Real Boxing

Real Boxing'de ringe girip boks yapıyoruz! Çok iyi grafikleri ve kontrolleriyle boks hayranlarının kaçırmaması gereken bir oyun.

İndirin: Real Boxing


 

Traffic Racer

Traffic Racer

Kendi arabanızla gerçek hayatta yapmak isteyip te yapamadığınız yüksek hız ve tehlikeli makaslar artık hayal değil! Traffic Racer, tüm bu adrenalini parmaklarınızın ucuna getiriyor.
Traffic Racer, göz alıcı grafiklere ve gerçekçi sürüş hissine sahip bir yarış oyunu. Oyunda amaç, yoğun trafikte olabildiğince hızlı sürerek en fazla mesafeyi katetmek ve en yüksek skoru elde etmek. Tabi bu esnada trafikteki araçlara yakın mesafeli makaslar atmayı unutmayın. Yarışlardan kazandığınız paralarla aracınızı güçlendirebilir, yeni araçlar satın alabilirsiniz. Google Play Game Services desteği sayesinde tüm dünyadaki oyuncular arasındaki sıranızı görebilirsiniz!


İndirin: Traffic Racer

Ahmet Ayyıldız Kimdir?

Yorum Yaz

Yorumlar (0)