Van

Sektörel Firma Rehberi

Web sitemde yayınladığım bu hizmet hem internet kullanıcılarının hemde yerel firmaların bulunabilirliğini arttırmak hemde google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmalarına yarayacak bir hizmettir.Uygulama birden çok alt sayfalardan oluşup firmaların bulunduğu il, ilçe, sektör ve alt sektör olmak üzere 4 farklı anahtar kelime ile firma isimleri sistemde kayıtlı kalacaktır. Firmalar sisteme üye olduktan sonra kendilerine tanımlı panel üzerinden ücretsiz olarak firma eklemesi yapıp onay verildikten sonra sistem üzerinde yayınlacaktır.Aynı zamanda Ücretli olarak sisteme eklediğim makale sayfasından firmanızın google üzerinden hangi arama sonuçlarına göre arama yapılınca çıkmasını istediğiniz anahtar kelimeleri makale ekle bölümünden içerik girişi yapabilirsiniz.

Uygulamanın Faydaları

Kısaca buna Backlink yani sizin sitenizin urlsi konuyla alakalı PageRank değeri yüksek olan başka bir sitede paylaşıldımı. Sektörel firma rehberinin faydası kullanıcı arama motoru üzerinden arama yaparken firma ismi olarak arama değilde örneğin (Sakarya Playstation ve Bilardo Salonları) yazarak arama yaptı google bu durumda sakaryada bu hizmeti veren ve sitenizin kalitesi göre sizin sitenizi üst sıralara taşımada faydası olan bir uygulamadır.

Makale Ekelemin Faydaları

Sitenizin reklamını PageRank değeri yüksek olan sayfalarda yapmanızın faydası sitenizin ismiyle arama değilde anahtar kelimelerle arama yapılarak çıkmasında büyük öneme sahip olan en önemli elementlerden birtanesidir. Web sitem üzerinde yararlanabileceğiniz bu uygulamayı ücretli olarak hizmete sunuyorum. Web sitem üzerinden yapacağınız makale girişleri incelendikten sonra yayınlacaktır ve satın almış olduğunuz pakete göre makale sayısı belirnecektir.