2015-10-11

YASABA OTOMOTİV

YASABA OTOMOTV Firması, Otomotiv sektöründe satış, aktif satış, filo satış, gibi direkt işlevleri yaparken, sigortacılık ve uzun dönem otomobil kiralama gibi endirekt işlevleri de yürütmektedir. Bu faaliyetler İstanbul Maltepe ‘ de YASABA OTOMOTİV olarak devam ettirilmektedir.

15 SENELİK satış danışmanlığı geçmişimizi siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini karşılamak için kullanıyoruz

Hedefimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde araç sahiplerine ve araç sahibi olacak müşterilerimize gereken kalite standartlarında ve GÜVEN altında hizmet vermektir

Gerek teknik gerekse danışmanlık olarak müşterilerimizi bilgilendirmek ve her aşamada sonuca beraber gitmek başarılarımıza yol gösteren en büyük etken olmuştur.

YASABA OTOMOTİV bugüne dek sürdürdüğü ilkeleri, yönetim kadrosu ve deneyimli çalışanları ile DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN üzerine kurulmuş olan BİR şirkettir, siz değerli müşterilerimizle kurduğu güven odaklı ilişkisini koruyarak, sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla sürekli kendini geliştirerek, sizlere sunduğu nitelikli hizmetini devam ettirecektir.

Misyonumuz

1. İnsanlara yaptıkları iş ve üstlendikleri görevlerin gerektirdiği bilgiyi, yetkiyi ve sorumluluğu vermek, bunları kazandıracak bilgi, beceri ve deneyimleri kazandırmak.

2. Çalışanlarımızın kişisel gelişmelerine katkı yapmak, bireysel rekabet güçlerini artırmak, toplumsal iş gücü kalitesini yükseltmek.

3. Sektörümüzde eğitilmiş insan gücünü artırmak, bu konuda eğitim alanlara destek vermek, eğitime teşvik etmek, eğitimini tamamlamışlara çalışma fırsatı ve önceliği vermek.

4. Satış ve servis hizmetlerinde ilişkilerde samimi ve seviyeli, yaklaşımlarda yapıcı, dinlenmesini bilen, ihtiyacı belirleyebilen, çözüm üreten personel yetiştirmek.

5. Ticari yaşamda güvenilir olmanın getirdiği sorumlulukla hizmet verme bilincini tüm personelimize aşılamak.

Vizyonumuz

1. Teknolojinin gerektiği değişime uyum sağlayan, yaratıcı, katılımcı, çok yönlü, ön yargısız, global bakış açısına sahip, kendisini ve çevresini sürekli geliştiren yapıcı bireyleri bünyesinde bulundurmak.

2. Bu bireyleri şirket prensipleri ve vizyonuna paralel geliştirmek, başarılarını geliştirmek, başarılarını destelemek, motive etmek ve daha iyisi için yapılan önerileri dikkate almak.

3. Şirketimiz için belirlenen hedeflere ulaşmak için ihtiyaç duyulacak süreç ve organizasyon için yalın ve dinamik çözümleri hayata geçirmek.

4. Otomotiv sektöründe örnek teşkil edecek her türlü uygulamada öncü olmak, en iyisini en doğru haliyle yapmak.

5. Hizmette kaliteyi, teknolojik bilgi ve ekipmanı iyi eğitilmiş, iyi karakterli insan gücü ile kullanarak sağlamak.

6. Çalışanlarının, kendileri ve toplumları için değer yaratmalarına imkan yaratmak.

7.siz müşterilerimizin evlerinin sadece ve sadece otomobil danışmanı olabilmek,otomobilleri ile ilgili tüm bakım,hasar,sigorta ,mtv,lastik ve kasko gibi tüm bileşenleri bir bünyede toplamak ve tüm işlemlerini takip edebilmek.


İletişim Bilgileri

  • Adres: Sancak Sokak Mustafa Efendi Apartmanı 27/1
  • Telefon: 0216 518 08 38
  • FAX: 0216 518 08 38

 

Güncellenecektir.
Güncellenecektir.
Güncellenecektir.