2015-11-03

Reis Araç Kiralama

Reis Bireysel Kiralama | Ankara Araç Kiralama

Reis Bireysel Kiralama, Reis bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 1980 yılında Samsun'da kurulan Reis, Türkiye’nin tüm illerinde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmete devam etmektedir. Reis, Opel ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır.

Reis Bireysel Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Reis tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri İstanbul, Ankara ve Samsun’da bulunan plazaları ve Türkiye’de bir çok şehirde bulunan anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve kesintisiz hizmet vermekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Reis Bireysel Kiralama; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

Şirketimiz en değerli 500 şirket arasında yer almıştır.

Reis Bireysel Kiralama Ankara Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama

Reis bireysel kiralama şirket grubu önceliği ile kaliteli bir ağda hizmet sunduğumuz, Ankara araba kiralama sistemi potansiyel şirketlerin asıl işine odaklandığı bu dönemde araç ihtiyaçlarını satın almadan, kısa ve uzun vadeli kiralama avantajını gerçekleştirmelerinin yanında tüm periyodik bakım, onarım, hasar, kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, yol yardım (24 saat), güvence benzeri hizmetlerini de üzerlerine aldığı görev ilkesinin birleşim noktasında kolaylığın tek adresidir.

Ülkemizde de gelişmekte ve sürekli yaygınlaşmaya aday olan oto kiralama sisteminin müşterilere sağladığı önemli avantajlar, Ankara araba kiralama piyasasında da uygun araçların kişilerin mevcut bütçelerini hiç zorlamadan lüks sınıf grubu sahipliği müşterilerine konforu memnuniyeti ilke edinmiş cazip Kiralama fiyatlarının yanı sıra fırsatlarıyla da yoğun talep görmeye başlamış sektöre de başarılı imzalar atmıştır.

Ankara araba kiralama güven duygusunu hiç kaybetmeyeceğiniz beraber işbirliği içerisinde en güzel adımları geniş sektör deneyimlerimiz paylaşımlarımız ile daha ilerilere taşımanın rahatlığıyla kurumsal hayata bakış çerçevesinde yol açılımı hedeflemenin öncül kaliteli kuruluşlarındandır. Müşterileri ile keyifli bir yolculuğa beraberinde çıkmanın en iyi öykülere taşımanın anlamlı son noktasıdır.

Samsun Araç Kiralama

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Reis bireysel kiralama Samsun araç kiralama ve Ankara araç kiralama bölgesinde kısa sürede müşteri portföyünü genişleterek Türkiye’nin tüm illerinde attığı emin adımlarla pazarda hak ettiği konumu kazanmıştır. Geniş ve zengin araç parkına sahip olan Reis bireysel kiralama şirketler grubu her geçen gün sizlerin desteği ile kısa ve uzun dönem araç kiralama da profesyonel hizmet vermeye devam etmektedr.

Reis bireysel kiralama kalitenin varılması gereken bir hedeften çok gelişme ve süreklilik gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Samsun araç kiralama faaliyetlerinde oldukça hareketli olup rekabetin yüksek olduğu bir sektördür, Reis bireysel kiralama grubu potansiyel müşterilerine sunduğu çok avantajlı fırsat ve fiyatlarıyla rekabetin arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Sitemiz internet üzerinde samsun araç kiralama yapmak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak için hazırlanmıştır bunun yanı sıra online mesajlaşma sayesinde aklınıza takılan fiyat yada araç modeli için anlık bilgi sahibi olabilir siniz.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme amacımız başlıca ilkelerimizdendir. Reis bireysel kiralama ile yapacağınız Samsun araç kiralamalarınızda size özel avantaj ve fiyatlar ile hizmetinizdeyiz.

Reis Bireysel Kiralama| Ankara Araç Kiralama | Samsun Araç Kiralama | Neden Kiralama
Taşıt pulu(MTV) ödemezsiniz.
Serdis, Bakım masrafları yapmassınız.
Kazalarda muadil araç desteğiyle araçsız kalmassınız.
Acil durumlarda çözüm ve hizmet avantajınız olur.
Araç Muayenesine karışmassınız.
Kasko, trafik sigortası ödemezsiniz.
İkinci el değeri kaygısı taşımassınız.
Sadece aylık taksitinizi bilirsiniz.
Lastiklerine para ödemezsiniz.
Süre zorunluluğu yoktur. İster 6 ay ister 12 ay aracınızı kiralayabilirsiniz.
Tek araç kiralayabilirsiniz.

 

Reis Bireysel Kiralama | Ankara Samsun Araç Kiralama

 

Reis Araç Kiralama

Reis Bireysel Kiralama

7/24 Asistance Yol Yardım Hizmetleri

Hasar bildirimi ve acil durumlarda (0) 505 105 15 35 numaralı Reis Assitance yol yardım hattı'nı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yaranalabilirsiniz.

periyodik bakım hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Aracınızı sorunsuz ve güvenle kullanmanız için bakım ve onarımlarınızın, ücreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde yetkili servislerde yapılması ve en kaliteli hizmeti almanız için çalışıyoruz. Size sunmakta sorumlu olduğumuz bu hizmetin en verimli şekilde sağlanabilmesi için periyodik bakım zamanlarınızı takip etmenizi rica ediyoruz. Bakım zamanınız geldiğinde 444 63 55 veya (0) 505 105 15 35 nolu telefondan Reis Araç Kiralama yetkililerine ulaşmanız yeterlidir.

Lastik Hizmetleri

Lastik Hizmetleri

Aracınızla güvenli yolculuk edebilmeniz için lastiklerinizi mevsimnine uygun olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Kış lastiği için kar yağışı beklememenizi ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olarak kış lastik taleplerinizi Ekim ayı içerisinde Reis Araç Kiralama yetkililerine iletmeniz yeterli olaraktır.

Yedek araç hizmeti

Yedek Araç Hizmeti

Firmanız/şahsınız ile yapılan sözleşmede belirtilen bakım/onarım süresi geçecek işlemlerde yedek araç temin eder, aracın teslimatı ve yönetimiyle ilgileniriz. Ayrıca aracın çalınması durumunda yedek araç temin edilir.

reis araç kiralama

Eskişehir Yolu Üzeri 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Tel:   +90 312 287 0050

Faks: +90 312 287 0022