Seo Optimizasyon

Web siteniz google arama sayfalarında ilk sayfa ve ilk sıralarda çıkabilir !!! Bir web siteniz var fakat google sayfasında görünmüyor ise, işiniz ile ilgili anahtar kelimeler ile arama yapıldığında hiç bir sayfada sitenizin adı bile geçmiyor ise size en uygun çözüm SEO çalışmasıdır. Halen kullanımda olan web sitenizi titiz bir çalışma ile arama sayfalarına uygun hale getiriyoruz. Böylece; yeni bir web sitesi yaptırma ve reklam maliyetlerinden kurtuluyorsunuz.


Arama motoru optimizasyonu, hedeflenen nitelikte ve nicelikte ziyaretçi kazandırır. Ziyaretçiler ağırlıklı olarak arama sonuçları ile geldikleri için o malı veya hizmeti arayan kişilerdir. İyileştirmesi yapılan sitenin bağlı olduğu sektörün aranma hacmine göre ayda on binlerce ziyaret kazanabilir.

Arama motoru optimizasyonu, şirketinize prestij kazandırır. Genel inanış, arama motorlarında ön sıralarda olan firmaların iş hacimlerinin yüksek olduğu ve o işin uzmanı oldukları yönündedir.

Arama motoru optimizasyonu şirketinizi geliştirir. Dünya bilgiye dayalı ekonomik bir düzen yolunda ilerlemektedir. İşletmelerin kârlılıkları ve rekâbet güçleri bilgi teknolojilerini ne kadar kullandıkları ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Arama motoru optimizasyonu sayesinde sektörünüzdeki gelişmelerden ilk sizin haberiniz olur. Sektörünüze üretim yapan yerli ve yabancı kişi veya firmalar doğal olarak öncelikle ilk sayfadaki firmalar ile görüşürler ve tekliflerini ilk olarak onlara sunarlar.

Arama motoru optimizasyonu iyi reklam olanağı sağlar. Arama Motorlarında ilk sıralarda sıralanan web siteleri daha fazla tıklama alır. Firmanız daha bilinir hale gelir markalaşmak için katkı sağlar.

Arama motoru optimizasyonu sıralanmadan ibaret değildir. Tutulan istatistikler ile arama, ürün verimlilikleri, müşteri tercih ve eğilimleri hakkında güvenilir bilgi edinmenizi sağlar. Uzun vadede planlama için veri tabanı oluşturur.

Ahmet Ayyıldız Kimdir?