2022-06-03

Sakarya Seo

Seo Nedir?

Bu alanı çok uzatmadan Search Engine Optimization( arama motoru optimizasyonu ) siteniz google krtierlerine uygunmu açılış hızı resim boyutları arka planda çalışan dosyalar yazım kuralları gibi iş parçacıklarına verilen bir isimdir.

 

Seo Ne İşe Yarar?

Seo kullanıcıların google de arama kelimelerine göre sizin sitenizde en uygun yazı resim ve site hızı gibi kriterleri göz önünde bulundurarak bulunduğunuz bölgede ya da tüm bölgelerde aramalarda en üst sorıda yer almasını sağlayan bir hizmettir ve bir site için olmazsa olmazdır. Seo firmanızın bilinirliğini arttırarak firma kazancınızada büyük katkılar sağlamaktadır. X şehrinde bulunan firmanızın doğru Seo teknikleriyle tüm ülkede çıktığını ve işletmenizin vermiş olduğu hizmetinde aramalarda yoğun bir sonuç aldığını düşünürsek böyle bir fırsatı değerlendirmek en doğru seçenek olacaktır. 

Sakarya Seo

Ahmet AYYILDIZ olarak 15 yıllık iş tecrübemle firmanızın google üzerindeki reklamını en doğru şekilde doğru teknikler uygulayarak hizmet vermekteyim. Sakarya seo'yu en basit şu şekilde anlatabilirim. Örneğin iş elbisleri yapan bir firma için googlede ne tür aramalar yapılıyor bunun araştırması yapılıyor araştırmalara göre googlede "İş Elbiseleri" en yaygın aratılan kelimedir. web sitesinde bu başlık altında ilgili farklı başlıklar kullanarak en düşük 600 kelimelik yazılar site kalitesi yüksek diğer sitelerde bu hazırladığımız sayfaya yöneldirme yapacak yazılar yazarak ve bu sayfaya bağlantı göndererek  sitenizi üst sıralara taşıyoruz.

Seo Fiyatı Alın

Tüm detaylı bilgileri için bizimle iletişime geçin

Whatsapp İletişim Hattı: 05369946218