HP'de* Öne Çıkanlar. Gücünü Intel® işlemcilerden alan beş özel HP* cihazı hakkında bilgi edinin.

HP'de* Öne Çıkanlar

Gücünü Intel® teknolojisinden alan HP* cihazları, müşterilere çok ince laptoplardan çok güçlü masaüstü bilgisayarlara ya da çok esnek 2'si 1 Arada laptoplara kadar istedikleri her türlü cihazı sunar!

Intel Avantajı

Burada açıklanan beş HP* cihazının her biri gücünü Intel® işlemcilerden alır. Başka bir deyişle, tavizsiz bir bilgisayar deneyimi için mükemmel performans sunduklarından emin olabilirsiniz. Müşterilerin Intel® işlemcili cihazların şu özellikleri sunduğunu öğrenmelerini sağlayın:

  • Çarpıcı görüntü kalitesi
  • Uzun pil ömrü
  • 64 bit işlem desteği1
  • Intel® Wireless Display2 gibi inovatif özellikler
  • İnanılmaz hızlı mobil İnternet ve isteğe bağlı LTE bağlantısı (belirli cihazlarda)

HP ENVY 13* Laptop

HP ENVY 13*, çok ince olmasına rağmen etkileyici performans sunan Intel® Core™ işlemciler sayesinde 13,3 inçlik boyuta sahip olağanüstü güçlü bir laptoptur! Tamamıyla metal tasarımıyla ince, şekilli, hafif ve özgürlük sunan bu cihaz, yalnızca 1,17 kg ağırlığıyla en üst düzey mobiliteyi destekler.3

Müşteriler belirli modellerde 14 saate kadar pil ömrünün ve ışık hızında PCIe* SSD'lerin keyfini çıkarabilirler.4 Belirli modellerde bulunan ultra parlak FHD ya da 4K IPS ekran görüntülere hayat verirken,5 dört adet HP* hoparlör profesyonel ses ayarlarıyla mükemmel bir bas sunarak yepyeni bir eğlence deneyimini mümkün kılar!

Özellikler, ekran boyutları ve renkler ülkeye ve bölgeye göre değişebilir.

Kimler içindir: Eğlence tutkunları ve ince, hafif bir laptop isteyenler

Hızlı satış ipucu: Hafifliğini, inceliğini ve özel tasarımını hissetmeleri için müşterilerin HP ENVY* cihazını ellerinde tutmalarını sağlayın.

HP Pavilion Power Masaüstü Bilgisayar*

HP Pavilion Power Masaüstü Bilgisayar*, hiçbir şekilde yavaşlamadan gündüz çalışmak akşam oyun oynamak için ciddi bir performans sunar. Bu masaüstü bilgisayar, oyunlardan dijital sanata tüm kullanım ihtiyaçlarını karşılamak üzere en yeni dört çekirdekli Intel® Core™ işlemcilere sahiptir.6

512 gigabayt SSD ve/veya 2 terabayt HDD özelliğine sahip iki depolama seçeneği ile geniş bir depolama alanı sunar.7 Müşteriler, belirli modellerde cihazlarını saniyeler içinde başlatabilirler. Yeni köşeli çerçevesiyle, yeşil ve siyah renkteki cesur tasarımıyla çalışma alanına bir duruş katan çekici bir masaüstü bilgisayardır.

Kimler içindir: Medya oluşturucular ve oyun tutkunları

Hızlı satış ipucu: SSD ve HDD depolama seçeneklerinin performans avantajlarını vurgulayın.

HP Spectre x360*

15,6 inçlik HP Spectre x360*, tartışılmaz bir güç sunan, ince ve hafif, çok amaçlı bir laptoptur. Tek bir alüminyum bloğundan yapılan HP Spectre x360*, çelikle kaplı 360 derece menteşesiyle en ileri düzey performans ve yaratıcılık arasında kusursuz geçişler yapmak üzere tasarlanmıştır. Müşteriler cihazı performans ve yaratıcılık için dört farklı kullanım modunda (çadır, stant, tablet ya da laptop) kolaylıkla ayarlayabilirler.

12,45 saate ulaşabilen birinci sınıf pil ömrü,8 HP* Fast Charge ile 30 dakikada yüzde 50 oranında dolma özelliği sunar.9 Ayrı NVIDIA* GT 940MX grafik kartı, neredeyse kenarlıksız mikro köşeli 4K ekran ile birlikte görüntü kalitesinin sınırlarını zorlar.

Kimler içindir: Dört modda kullanım esnekliği ve çarpıcı bir ekran arayan müşteriler

Hızlı satış ipucu: Müşterilere dört mod arasında geçişlerin ne kadar kolay olduğunu gösterin.

HP OMEN Laptop*

Güçlü donanımlara ve agresif bir tasarıma sahip olan 17,3 inçlik HP OMEN Laptop*, mobil performansa öncelik vererek müşterilerin oyun dünyasını istedikleri yerden fethetmelerini sağlar. VR kullanımına hazır laptop, en zorlu AAA oyunlarının bile altından kalkabilecek kadar güçlü bir Intel® Core™ işlemci, NVIDIA* grafikleri ve yüksek performanslı soğutma (belirli modellerde) özellikleri sunar.6

Oyun tutkunları, 4K10 ya da 1080p ekranlara11, ejderha kırmızısı arka ışıklı klavyeye, vurgulanmış WASD tuşlarına ve diğer oyun özelliklerine hayran kalacaklar. Ayrıca Thunderbolt™ 3 sertifikalı USB-C* bağlantı noktası sayesinde (belirli modellerde) istedikleri zaman seviyelerini yükseltebilecekler.12

Kimler içindir: Mobil cihaz isteyen oyun tutkunları

Hızlı satış ipucu: Vurgulanmış WASD tuşları ve oyun oynamayı kolaylaştıran ayrı yön tuşları gibi klavye özelliklerini anlatın.

HP OMEN Masaüstü Bilgisayar*

Oyun tutkunları için tasarlanan HP OMEN Desktop*, VR kullanımına hazırdır, modern bir tasarıma sahiptir ve en yeni AAA oyunlarıyla en üst kademe yarışmaların taleplerini karşılayacak şekilde kolaylıkla yükseltilebilir. Olağanüstü güç sunan en yeni Intel® Core™ işlemciler, müşterilere hız aşırtma esnekliği sunmak üzere çarpan kilitsizdir.6,13

Bu masaüstü bilgisayar, tüm köşelerinde bulunan havalandırmaları, iki fanı ve sıvı soğutma (belirli modellerde) özellikleriyle baskı altındayken bile sakinliğini korur ve ısınmaz. Hızlı erişim ve bakım için araç gerektirmeden açılan kapısı ve maksimum dört adet 3,5 inç sabit sürücü bölmesiyle yükseltmeyi kolaylaştırır.

Kimler içindir: Ciddi oyun tutkunları

Hızlı satış ipucu: Müşterilere benzersiz taşıma kolunu ve araç gerektirmeyen kapının sağladığı kolay erişim olanağını anlatın.

 

Bir Bakışta HP* Cihazları1

Bu makalede ele aldığımız beş HP* cihazının temel özelliklerini ve avantajlarını aşağıda özetledik. Her zaman müşterilere cihazlarıyla ne yapmak istediklerini sorun ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan modeli önerin.  

 

HP ENVY 13*

HP Pavilion Power Masaüstü Bilgisayar*

HP Spectre x360*

HP OMEN Laptop*

HP OMEN Masaüstü Bilgisayar*

Cihaz türü

Laptop

Masaüstü Bilgisayar

Dönüştürülebilir Laptop

Laptop

Masaüstü Bilgisayar

Ekran

13,3 inç

yok

15,6 inç

17,3 inç

yok

İşlemci

Intel® Core™ işlemciler

Intel® Core™ işlemciler

Intel® Core™ i7 işlemcilere kadar

Dört çekirdekli Intel® Core™ işlemciler

Intel® Core™ i7 işlemcilere kadar

Depolama

Maks. 16 GB RAM; maks. 1 TB PCIe* SSD depolama

İki depolama seçeneği ve maks. 512 GB SSD ve/veya maks. 2 TB HDD2

İki depolama seçeneği

Hızlı başlatma, oyun yükleme ve uygulama kurulumu için PCIe* SSD gibi seçenekler

SSD PCIe* NVMe maks. 512 GB; her biri 3 TB olmak üzere 4 adet 3,5” HDD bölmesi14

İşletim sistemi

Windows* 10

Windows* 10

Windows* 10

Windows* 10

Windows* 10

Ahmet Ayyıldız Kimdir?

Yorumlar (0)