2022-12-29

AKER ÇELİK

AKER ÇELİK CNC TALAŞLI İMALAT

Talaşlı imalat ; bir iş parçasının projelendirilmiş teknik resmi referans alınarak, parça üzerinden farklı şekil ve büyüklüklerde talaş kaldırılarak istenilen şekli verme işlemidir. Bu şekil verme işlemi, uygun takım ve tezgahlar aracılığıyla yapılmalıdır. Talaşlı imalatta kullanılan takımların ve iş parçasının birbirine göre izafi hareketi sağlanarak, oluşturulan gerilim yoluyla malzeme üzerinden talaş kaldırmak suretiyle yapılan bu üretim şeklinin farklı çeşitleri bulunmaktadır.

TALAŞLI İMALAT YÖNTEMLERİ

 1. Delme
 2. Kesme
 3. Planyalama & Vargelleme
 4. Broşlama
 5. Yarbalama
 6. Tornalama
 7. Frezeleme
 8. Borwerk
 9. Taşlama

Talaşlı İmalatta Uygulanan 3 Temel Hareket Şunlardır:

 • Talaş Derinliği
 • Kesme Hareketi
 • İlerleme Hareketi

TALAŞLI İMALAT'DA YILLARIN TECRÜBESİ


Firmamız uzun yıllara dayanan  Plastik Enjeksiyon İmalatı, Cnc Talaşlı İmalat ve Yedek Parça İmalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyetlerini her geçen gün arttırmaktadır. Aker çelik  Cnc Talaşlı İmalat, Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Yedek Parça İmalatı ile müşteri beklentileri doğrultusunda üretim yeteneğini geliştirmeye devam etmektedir. Aker çelik bünyesindeki cnc işleme merkezi ile verimli, güvenilir ve kaliteli işçilik sloganıyla üretimine devam ettirmektedir. İmalat alanımız'da yaptığımız çalışmalarımız'da son teknolojiyi takip ederek imalat gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız uzun yıllara dayanan  Plastik Enjeksiyon İmalatıCnc Talaşlı İmalat ve Yedek Parça İmalatı tecrübesiyle Sakarya'da faaliyetlerini her geçen gün arttırmaktadır. Aker çelik  Cnc Talaşlı İmalat, Plastik Enjeksiyon İmalatı ve Yedek Parça İmalatı ile müşteri beklentileri doğrultusunda üretim yeteneğini geliştirmeye devam etmektedir. Aker çelik bünyesindeki cnc işleme merkezi ile verimli, güvenilir ve kaliteli işçilik sloganıyla üretimine devam ettirmektedir. İmalat alanımız'da yaptığımız çalışmalarımız'da son teknolojiyi takip ederek imalat gerçekleştirmekteyiz.