2022-04-25

Çelik Ağ

ÜRETİYORUZ Mesh & ÇELİKAĞ


Paslanmaz çelik halatlar çaplarına uygun klipsler uygun proses ve metodlarla preslenerek kullanım amacına göre ölçülü göz aralıkları elde edilerek kullanım yerine göre ebatları ölçüsünde çelik ağ üretiyoruz.Paslanmaz çelik halatlar çelik ağ kullanımın da genellikle 7*7 ve 7*19 imalat özellikli olanları kullanılır 1x19 imalat özellikli pek tercih edilmez. Kullanılan bütün malzemeler AISI 304 ve AISI 316 kalite paslanmaz çelik malzemedir. Kullanılan halatların çaplarına bağlı olarak eşkenar dörtgen görünümündeki fiziki görünümün de dar açısı 60 derece olacak şekilde hesaplanır. Halat çapına bağlı olarak en küçük değerleri kullanarak çelik ağ ürünlerini projelendiriyoruz.

 

Çelik halat sistemleri

Çelik halatlar ve uygun klipsler kullanılarak esnek, güçlü, uzun ömürlü, büyük boyutlarda tek parça imalat yapılabilmesi, yapım amacının dışında da çok farklı konularda hizmet verebilmektedir. Güvenlik amaçlı kullanım için yapılan çelik ağ peyzaj amaçlı da hizmet verebilmekte, deniz , göl ve akarsularda  katı madde tutucusu olarak hizmet verirken can güvenliği işlevini de sağlar, Güvenlik amaçlı uygulama ortam ışıklandırması projesinde de hizmet verir. Transparan yapısı ortalama %90 olması sebebiyle Yangın merdivenlerinde duman tutmaması, hayvanların merdivenlerde barınamamasını sağlar. Yangın katsayısı AA  korozyon değerleri oluşturan malzemelerin özelliğinden  bilinen en düşük bir malzeme olup çok uzun yıllar hizmet verebilmektedir.

 

Çelik Ağ Colossal Camellia 


Tüm geometrik şekiller için tasarladığımız ve patentini aldığımız ölçülerinden dolayı COLOSSAL CAMELYA adını verdiğimiz benzersiz ürünümüzün boyutları ve kullanım amaçlarına göre özellikleri.
Kullanım yerine sabitlenebilir veya tekerlekli hale getirerek bu hareketlilik özelliği ile istediğiniz zaman yerini değiştirebilirsiniz. Kat ölçüleri 2 x 2 metre, 3 x 3 metre, 4 x 4 metre ve daha büyük ise bu alan SATIŞ BÜFESİ, AÇIK BAR, İLETİŞİM OFİSİ olarak da kullanılabilecek bir imkan sağlayacaktır. Taban kenarı ve çap ölçüleri en az 2 metre olmak üzere kare, dikdörtgen, yuvarlak, eliptik, altıgen, üçgen, beşgen gibi her türlü birleştirilmiş geometrik şekillerde olabilir. Tavan yüksekliği 2 metreden başlar ve 8 metre yüksekliğe kadar yapabiliriz. Tabanın geometrik şekline ve tavan ölçülerinin ölçüsüne göre direk sayısı 3-4-5-6-8 olabilir.


Çelik AĞ Kullanım Alanları


Şehir meydanlarında, açık otoparklarda, plajlarda, plajlarda, AVM girişlerinde, kamu kurumlarının bekleme alanlarında, okul ve üniversite bahçelerinde, spor stadyumlarının çevresinde açık bar veya satış büfesi olan modellerimiz tek başına kullanılabildiği gibi büyük gölgelendirme amaçlı da kullanılabilir. alanları üstten bağlayarak ve büfe tasarımı olanlardan gelir elde ederek. bizim tasarımımızdır.Doğal bitkinin olmadığı veya istenmediği durumlarda üst kısım kamuflaj malzeme ile kaplanır ve çelik hasır malzemeye bağlanarak çok sağlam bir işlem yapılacaktır.Şehir meydanlarında herhangi bir altyapı çalışması yapmadan yeşillendirmeyi sağlayabilmekte ve bu özelliği ile idareleri birçok maliyetten kurtarmaktadır. Direkler arası bez afiş, ışık, led uygulamalı REKLAM hizmetleri ile de sağlanabilen tasarımımızdır. Tüm sistem modülerdir ve her yerde, her zaman uygulanabilir.


Çelik AĞ Özellikleri


Tavan ölçüsü 2 metre kenar uzunluğundan başlamak üzere 2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12 metre uzunluk ve çapta olabilir. Yine kendi üretimimiz olan paslanmaz çelik malzemelerden yaptığımız ÇELİK TİP çerçeve içerisine yerleştirilir ve ORMAN Sarmaşığı, Yasemin, BEGONVIL, HANALEN ÇİÇEK, Sarmaşık Gülü, Menekşe Sirkesi (150-250 gibi) konularak gölgelendirme yapılır. m2 bağ) ve bölgeye uygun sarmaşık özelliklerine sahip bitkiler. ve doğal olarak serin bir ortam sağlanacaktır. Çelik konstrüksiyon tercih edilirse kullanılan tüm malzemeler sıcak daldırma galvaniz kaplı, paslanmaz çelik tercih edilirse işlem alanlarının temizlenip montajı yapılır. Ürünün etrafına sarılacak olan ÇELİK HASIR AISI 316 kalite malzemeden hazırlanacak ve tercih edilen tesisin özelliklerine göre imal edilecektir.