2022-02-22

Size İş Elbiseleri

İş’iniz İş’imiz

Satış sonrası

SİZE İş Kıyafetleri olarak sizlere sunduğunuz ürün ve hizmetlerin sadece satış değil sonrasında da mutlak bir memnuniyetin olması gerektiğinin bilinci ile AR-GE çalışmalarımızı ileriye taşıyarak sizler için en iyi olanı araştırmaya ve sunmaya devam etmekteyiz.

Teşekkürler 

Hizmet alanımızda desteğini esirgemeyen siz değerli müşterilerimizin gösterdiği ilgiye layık olmak için ürün ve hizmet kalitesini geçmişten bugüne yaptığımız gibi deneyimimizin verdiği güven ile katlayarak sürdürmeye devam edeceğiz.

Vizyon Hedefimiz 

SİZE İş Kıyafetleri'nin temel prensiplerinden biri de müşterilerine kaliteli ürünler sunmaktadır. Sektörde kurumsal hedefleri olan firmaları bu yolculuk da partnerlik yapmaya devam ediyoruz. Türkiye de iş elbiseleri sektöründe faaliyet gösteren kaliteden ve sağlık dan ödün vermeden kurumsallığınıza katkı vermek kalite politikamızdır. Vizyonumuz Kurduğu Kalite Yönetim Sistemi ile düşük maliyetli yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilere zamanında teslim etmek ve kalite yarışında yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ön sıralarda yer almak ana hedeflerimizden biridir.

Hizmet bakışımız 

Yine sektöründe ilklere imza atan SİZE İş Kıyafetleri bünyesinde kurmuş olduğu ekiple verimliliği artırmış, ilkeleri izinden yürüyen, belediyeler başta olmak üzere özel sektör firmalarına da en iyi hizmeti sunmak da ana önceliklerimiz arasında yer almaktadır. 

Misyon 

Sektördeki tecrübesine güvenerek yola koyulan SİZE kurumsal iş kıyafetleri farklı sektörlerde bulunan müşterilerine özel çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır. SİZE ailesi olarak marka bilinirliğinin önemli bir parçası olan iş elbiseleri konusunda ; özgün model ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çözüm ortaklığı yapmak da misyonumuzdur.