Reis Araç Kiralama

Reis Araç Kiralama

Reis Araç Kiralama | Uzun Dönem Araç Kiralama

Reis Araç Kiralama, Reis bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 1980 yılında Samsun'da kurulan Reis, Türkiye’nin tüm illerinde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmete devam etmektedir.

Reis Araç Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Reis tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri İstanbul, Ankara ve İzmir’de bulunan plazaları ve Türkiye’de bir çok şehirde bulunan anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve kesintisiz hizmet vermekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Reis Araç Kiralama; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

Şirketimiz en değerli 500 şirket arasında yer almıştır.

 

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

 

Reis araç kiralama şirket grubu önceliği ile kaliteli bir ağda hizmet sunduğumuz, Ankara araba kiralama sistemi potansiyel şirketlerin asıl işine odaklandığı bu dönemde araç ihtiyaçlarını satın almadan, 3-6 ve 12 ay vadeli kiralama avantajını gerçekleştirmelerinin yanında tüm periyodik bakım, onarım, hasar, kasko, trafik sigortası, taşıt pulu, yol yardım (24 saat), güvence benzeri hizmetlerini de üzerlerine aldığı görev ilkesinin birleşim noktasında kolaylığın tek adresidir.

Ülkemizde de gelişmekte ve sürekli yaygınlaşmaya aday olan oto kiralama sisteminin müşterilere sağladığı önemli avantajlar, Türkiye piyasasında da uygun araçların kişilerin mevcut bütçelerini hiç zorlamadan lüks sınıf grubu sahipliği müşterilerine konforu memnuniyeti ilke edinmiş cazip Kiralama fiyatlarının yanı sıra fırsatlarıyla da yoğun talep görmeye başlamış sektöre de başarılı imzalar atmıştır.

Güven duygusunu hiç kaybetmeyeceğiniz beraber işbirliği içerisinde en güzel adımları geniş sektör deneyimlerimiz paylaşımlarımız ile daha ilerilere taşımanın rahatlığıyla kurumsal hayata bakış çerçevesinde yol açılımı hedeflemenin öncül kaliteli kuruluşlarındandır. Müşterileri ile keyifli bir yolculuğa beraberinde çıkmanın en iyi öykülere taşımanın anlamlı son noktasıdır.

Avantajlı Uzun Dönem Araç Kiralama

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Reis araç kiralama bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetindeportföyünü genişleterek Türkiye’nin tüm illerinde attığı emin adımlarla pazarda hak ettiği konumu kazanmıştır. Geniş ve zengin araç parkına sahip olan Reis bireysel kiralama şirketler grubu her geçen gün sizlerin desteği ile kısa ve uzun dönem araç kiralama da profesyonel hizmet vermeye devam etmektedr.

Reis araç kiralama kalitenin varılması gereken bir hedeften çok gelişme ve süreklilik gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Uzun Dönem Araç Kiralama faaliyetlerinde oldukça hareketli olup rekabetin yüksek olduğu bir sektördür, Reis araç kiralama grubu potansiyel müşterilerine sunduğu çok avantajlı fırsat ve fiyatlarıyla rekabetin arasından sıyrılmanıza yardımcı olacaktır. Sitemiz internet üzerinde samsun araç kiralama yapmak isteyen kişilere kolay, güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak için hazırlanmıştır bunun yanı sıra onlinehizmetler sayesinde aklınıza takılan fiyat yada araç modeli için anlık bilgi sahibi olabilir siniz.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verme amacımız başlıca ilkelerimizdendir. Reis araç kiralama ile yapacağınız

Neden Araç Kiralama Tercih Edilmeli ?

Taşıt pulu(MTV) ödemezsiniz.
Serdis, Bakım masrafları yapmassınız.
Kazalarda muadil araç desteğiyle araçsız kalmassınız.
Acil durumlarda çözüm ve hizmet avantajınız olur.
Araç Muayenesine karışmassınız.
Kasko, trafik sigortası ödemezsiniz.
İkinci el değeri kaygısı taşımassınız.
Sadece aylık taksitinizi bilirsiniz.
Lastiklerine para ödemezsiniz.
Süre zorunluluğu yoktur. 3-6 ve 12 ay aracınızı kiralayabilirsiniz.
Tek araç kiralayabilirsiniz.

 

 

Ahmet Ayyıldız Kimdir?

Yorumlar (0)