Sakarya İç Mimar

Yake design 2020 yılında Yasin Kezer tarafından kurulmuş olup konut, ofis, cafe restaurant, mağaza vb. alanların iç dekorasyon iç mimarlık cephe düzenleme ve tasarımlarını 3 boyutlu tasarımlarıyla müşterilerin istekleri doğrultusunda iç mimarlık hizmeti veren bir firmadır. Sakarya'da mimarlık alanında lider firmalar arasında olan Yake Design sektörde 20 yıllık tecrübesi bulunan Sakarya iline 2020 yılında gelen bir firmadır. Yasin Kezer Sakarya iç mimar firmaları arasında güçlü referanslarıyla Sakarya'da bir çok konut iş merkezleri mağazalar cafe restaurant'ların iç mimarlık işlemlerini gerçekletirmiş bulunmaktadır. 

Sakarya İç Mimarlık

İç mimarlık iş yerlerinin daha iyi görünmesi ve müşterilerin gözünde daha iyi bir izlenim bırakması açısından son derece önemli bir husu olup bu konuda AR-GE çalışamlarıyla kendini geliştiren Yake Desing uzman kadrosuyla müşerilerine hizmet vermektedir. Sakarya İç mimarlık sektöründe güvenilir ve şeffaf bir firma olup maliyet konusunda endişe edinilen bu alan her evin de hayallarini gerçekleştiren fiyatlandırması makul olan bir alandır. Bu nedenle iç mimarlık veya iç dekorasyon işlemleri her bütçeye uygun fiyatlandırmalarla her kesimin yaptırabileceği bir hizmettir bu konuda Yake Design %100 müşteri memnuyeti sağlayan bir firmadır.

Yake Design Tasarımlarında Sanat, zanaat, mimarlık ve tasarım alanında disilinler arası faaliyet gösteren tasarımlarında doğu ile batıyı harmanlarken geleneksel ve çağdaş anlayışla tasarımlarını harmanlar.Müşterileri için farklı konseptler hazırlayarak iç mimari tasarımlar yapan Yasin Kezer iç mimarların evleri de kendi ruhlarını yansıtıyor. Kimi evini sil baştan inşa ettirirken kimi de ev içinde dokunuşlarıyla ve dekorasyonuyla tarzlarını yansıtıyor. 

Amacımız, yalnızca yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak değil; aynı zamanda işverenin yatırım ekonomisinin, tasarımın getirdiği katma değer ile optimizasyonunun sağlanmasıdır.

Ahmet Ayyıldız Kimdir?

Yorumlar (0)