2022-11-12

ABC Yapı İnşaat

ABC YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş. 2020 yılından bu yana Yapı İnşaat Müteahhitlik  alanında güçlü ve vizyoner çalışmalar yürüten en gözde projelere imza atan, uygulama ve malzeme tedariği konusunda kaliteden asla ödün vermeyen sektörün güven veren kuruluşlarındandır.

Kurulduğu yıldan itibaren yerli ve yabancı çözüm  ortaklarıyla başarılı çalışmalar yürütmektedir. Taahhüt, ticaret,  ithalat, ihracat alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz eğitimli işini seven başarılı kadrolarıyla istikrarlı bir biçimde büyümektedir.
Şirketimiz her zaman yenilikçi ve araştırmacı iş anlayışı felsefesi ile müşterilerine uzun süreli ve kalıcı hizmet etmeyi başarmış, bugüne kadar ulaştığı başarılarını artırarak ve geliştirerek devam ettirecektir. Kararlılıkla ülke ekonomisi ve paydaşlarına fayda sağlayacak, ana amacına ulaşacak şekilde organizasyonunu sürekli yenilemektedir. Artarak ve gelişen Hizmette kalite, müşteri coşkusu ve güveni esas alan ABC Yapı"Başarıya muhtaç ve onun peşinden koşan insanlar" olma çalışma felsefesini bütün çalışanlarıyla ve iş ortaklarıyla her gün yeniden hayata geçirmektedir.