2024-01-01

Özmir Yapı İnşaat

Özmir Yapı İnşaat Sistemleri sektörünün güvenilir ve istikrarlı büyüyen firması olarak size kalite hizmet sunmaktayız firmamızın olmazsa olmazı Zaman ve kalite bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, mevcut projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman ve kalitede siz değerli müşterilerimize sunmak bizim için olmazsa olmazdır.

Firmamız Öz mir Yapı inşaat sistemleri uzun yıllara dayanan tecrübesi ile geniş bir yelpazede faaliyetlerini sürdürmektedir. Alanında kapsamlı bir bilgi birikiminin temeline dayandırmakta, tecrübesi ve deneyimli kadrosunun katkılarıyla yürütmektedir. Kaliteli, dürüst ve müşteri memnuniyeti ilk hedeflerimiz içindedir. Yaptığımız her işte tüm çalışan kadromuzla müşteri memnuniyeti ve kalite ilk planda olmuştur.

Bu hedef Firmamızı İnşaat, Mimarlık, Elektrik, Mekanik platformuna yönlendirmiştir. Deneyimli kadrosu ile çalışma ve faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız inşaat sektörünün çeşitli kollarında faaliyet göstermekte olup okul, Fabrika, Antre depo, Finans kuruluşları, Banka şubeleri, Alışveriş merkezi, Mağazalar, Konut ve Villa projeleri konusunda uzmanlaşmış olup aldığı her işi özveri ve kalite ekseninde sorunsuz olarak yerine getirmektedir.