2022-03-25

Yake Design

Yake Design olarak firmanızın iç mekan ve dış mekan tasarımlarını uzman personellerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İhtiyaç analizi sonucunca iç mimar proje tasarımı, Uygulama, Geliştirme, Danışmanlık hizmeti, Cephe Alanlarında 3D ve teknik çizimler projelerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Fiyatlandırma tasarımın uygulanacağı alanın metrekareye ve tasarım isteklerine göre fiyat değişikliği göstermektedir. Anlaşma sonrası tasarımın uygulanacağı alanın en iyi şekilde kullanımı gösteren 3D model çalışmalarımızı siz değerli müşterimize sunarak işe koyuluyoruz. Yake desing | Yasin Kezer Sakarya İç Mimar

2020 yılında  Yasin Kezer tarafından kurulan YAKE DESIGN iç mimarlık hizmeti vermektedir.YAKE DESIGN Mimarlık, hızla gelişen ve değişen yeni tasarım metodları ve güncel malzeme bilgisini; inşaat ekonomisi ile estetik ve fonksiyonellik bağlamında birleştiren ve gelecek vizyonu ile harmanlayan bir tasarım sürecini benimsemiştir. Bu doğrultuda yaratıcı ve işlevsel bir tasarımda farklı bakış açılarının gerekliliğine inanmaktadır.

Bu fikirden yola çıkarak, birbiri ile oldukça ilişkili 3 disiplini – mimari, iç mimari ve inşaat mühendisliği – bünyesinde toplayarak; tasarım, danışmanlık, proje geliştirme ve yönetimi, uygulama, kontrol ve taahhüt hizmetleri veren YAKE DESIGN Mimarlık, gerek yurt içi, gerek yurt dışında farklı büyüklük ve çeşitlilikte projeler gerçekleştirmektedir.  

Amacımız, yalnızca yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak değil; aynı zamanda işverenin yatırım ekonomisinin, tasarımın getirdiği katma değer ile optimizasyonunun sağlanmasıdır.